מי אנחנו

סטודיו-בוטיק "פפיון", חלל קסום של עיצוב ויצירה בעיסת נייר "papier mache", הוקם ברמת השרון על ידי המעצבת רניה גבריאל-ברון, בשנת 2011, וכמוה, הוא בעל אישיות ייחודית ומרעננת.

כיום נמצא הסטודיו בפינה ירוקה ברמת אביב, סטודיו ביתי , חם , צבעוני ומזמין ועל בסיס יומי מארח מבוגרים וילדים בקורסים, חוגים וסדנאות הנערכים במקום.

הסטודיו שומר על אג'נדה ירוקה, ורוב הפעילות בסטודיו מבוססת על חומרי מיחזור, בדגש גדול על עיצוב ייחודי לכל משתתף.

המוטו השולט הוא: כל אחד יכול, וניתן להצטרף לסדנה חד פעמית, קורס של מספר מפגשים, פעילות רצופה או לערוך סדנא פרטית.

כל הפעילויות נערכות באוירה חמה וכייפית, תוך הדרכה תומכת ונעימה.
תחת ידיה של רניה , העיתונים והניירות של אתמול, הופכים אצל התלמידים ליצירות מקוריות ומלאות אסתטיקה.רניה גבריאל ברון


על הסטודיו

סטודיו-בוטיק "פפיון" הוא חממה יצירתית מעוררת השראה שבה נולדות יצירות מחומרי מיחזור ועיסת נייר. הסטודיו המקסים, ממוקם במרכז הירוק של רמת אביב, ונערכים בו קורסים למבוגרים, חוגים לילדים וסדנאות, לצד מכירה של פריטים יפיפיים ומקוריים. כל היצירות, החל ממוצרים שימושיים דרך מתנות דקורטיביות, דמויות צבעוניות ועד לפסלים בגודל אדם, נעשות בעבודת יד מתחילתן ועד סופן. הסטודיו מאמין בשמירה על הסביבה, ועצם פעולתו מבוססת על שימוש בחומרי מיחזור, תוך שימת דגש על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. הפעילויות בסטודיו נערכות בהנחיה אישית ומקצועית, בתוך קבוצה אינטימית, תוך בחירת עבודות אינדיבידואלית ובקצב עבודה המותאם לכל משתתף, והכל באוירה נעימה, תומכת וחמה, המאפשרת לכל אחד למצוא לעצמו ערוץ לביטוי יצירתי והתנתקות מהעולם לכמה שעות כייפיות במיוחד.

הפעילויות שלנו

בסטדיו-בוטיק "פפיון" נערכים על בסיס יומי, קורסים למבוגרים, חוגים לילדים, סדנאות שונות וימי "סטודיו פתוח" לילדים.

כל הפעילויות מלוות בהדרכה מקצועית, באוירה נעימה ותומכת, וכוללות את כל החומרים הדרושים.